JSOU ÚČINNÉ

vyrábíme preparáty, které

ČESKÉ VÝROBKY
NAŠE PRODUKTY
JSOU VYVINUTY A VYROBENY
V ČESKÉ REPUBLICE

ZDRAVÍ ZVÍŘAT

V ČEM JSME JINÍ NEŽ OSTATNÍ?
My vyvíjíme a vyrábíme. 

Veškerý vývoj a výroba probíhá ve VITARu v České republice. Nedovážíme z Číny ani z Kanady. Jsme česká firma. Máme 25 let zkušeností, naše výroba splňuje nejpřísnější světové normy. Naše nutriční přípravky patří svým složením mezi nejkvalitnější na světě. Vyvážíme je na všechny kontinenty.

ARTIVIT
Sirup

Naše vlaková loď, to nejlepší co jsme dosud vyrobili. Kloubní preparát světových parametrů, který narozdíl od mnoha ostatních účinně tlumí bolest, a to už po prvních dnech užívání. Na svém zvířeti to poznáte, to vám zaručujeme. Vyvážená směs aktivních látek tvoří pět mechanismů účinku. Více ZDE

JAK SE NÁŠ SIRUP VYRÁBÍ?
Podívejte se na video
VELIKOST BALENÍ

Vždy tak, jak potřebujete


 

Naše výrobky vždy vyrábíme v několika velikostech, abyste měli možnost výběru vhodného balení, podle toho, jak velké je vaše zvíře. Pro malé psy a kočky jsou určena 70-80 gramová balení, pro obří plemena psů a například také koně můžet volit  600-800 gramové varianty. Stejně tak sirupy vyrábíme ve variantách 200, 500 a 1000 ml.

TIPY PTÁKA LOSKUTÁKA
Viděli jste v televizi 5.10. 2019?
PROČ SIRUP, PROČ PRÁŠEK?

Nepoužíváme formu tablet. 

Většina našich preparátů se užívá dlouhodobě. Víme, jaké to je, každý den přesvědčovat psa nebo kočku, že tableta je veliká dobrota. Používáme formu sirupu nebo práškové směsi, kterou jednoduše přidáte k běžné stravě svého zvířete. Snažíme se dělat vaši péči a starostlivost co nejjednoduší.

Budete tak mít více času na důležitější věci.

DE-PLAGUE SE MĚNÍ NA DENTON
Měníme pouze název.

Máme za to, že nový název lépe vystihuje pozitivní účinky našeho preparátu. Měníme pouze název, všechno ostatní zůstává stejné.

MEDAILE NA MISTROVSTVÍ SVĚTA
MVDr. Iva Lžičařová a Chira

Moje Chira užívá sirup ArtiVit a  i ve svých deseti letech vyhrává světové závody. Můžu říct, že to vzbuzuje obdiv, kdekoliv se spolu objevíme. Více ZDE

SÍDLO SPOLEČNOSTI
VITAR Veterinae s.r.o.

Třída Tomáše Bati 385

763 02 Zlín

TELEFON
T: +420-577 644 777
M: +420-724 118 633​

E-MAIL
info@vitarvet.cz

Podmínky ochrany osobních údajů fyzických osob dle předpisů ČR a EU (GDPR) naleznete zde.

© 2016 VITAR Veterinae s.r.o.  

Novinky e-mailem

3D_NMD_ArtiVit_sirup_krabička_500ml.png