top of page

LEGENDÁRNÍ ZNAČKU REPELENTŮ PREDATOR MŮŽETE NYNÍ POUŽÍVAT I PRO ZVÍŘATA. PŘÍPRAVKY JSOU URČENY NA LIKVIDACI VNĚJŠÍCH PARAZITŮ. SLOUŽÍ TAKÉ JAKO VELMI ÚČINNÁ PREVENCE.

OCHRANA PROTI PARAZITŮM

KOSMETIKA

PREDATOR Animals

PREDATOR IXO PROTECTOR

Účinný a bezpečný repelent  s vysokou persistencí. 

V balení 100 ml - 500 ml - 1000 ml - 5000 ml
 

Účinně odpuzuje komáry, klíšťata, tiplíky, ovády a jiný obtížný hmyz. U koní je ideální pro zklidnění zvířete při vycházkách nebo vyjížďkách do míst s vysokou koncentrací bodavého hmyzu.

 

Primárně je určen pro psy, kočky a koně. Aplikujte přímo na srst zvířete.

Účinná látka:  DEET 16% Icaridin 5%

 

Návod k použití: Před použitím protřepejte. Výrobek rozstříkejte rovnoměrně ve vzdálenosti asi 20 cm na srst zvířete. Dbejte na to, aby se látka nedostala do očí, nosu a uší nebo na poraněná místa.

 

Jak dlouho repelent funguje?

  • U psů a koček asi 15-20 dní nebo do prvního koupání

  • U koní podle pocení - cca 24 hodin

 

 

Novinka 2022

Praktické balení PREDATOR Animals 100 ml 
 

Vejde se do každého batohu nebo do kapsy, máte ho kdykoliv po ruce. Složení je totožné jako u velkého balení 500 ml. Velmi tichý mechanický rozprašovač nestresuje zvířata. Neparfemovaný, psi i kočky jej velmi dobře snáší.

 

 

Praktická souprava na vytahování klíšťat

 

Souprava obsahuje sprej s tekutiniu, která okamžitě klíště paralyzuje a znemožní mu jakékoliv další působení v ráně. Po vytažení klíštěte ránu desinfikuje.

 

Správný postup při vytahování klíštěte:

1-2x stříkněte na klíště ze vzdálenosti cca 2-3 cm, hroty pinzety uchopte klíště těsně u kůže a kývavým pohybem klíště uvolněte z rány. Následně opět použijte sprej a desinfikujte ránu.

 

 

bottom of page